Moderne woning Zwarte Zwaan is zowel een energiezuinige- als schuurwoning en is voorzien van wanden die bekleed zijn met zwart horizontaal Thermowood Vuren Zweeds Rabat (duurzaamheidsklasse 2). De kozijnen zijn vervaardigt uit hardhout (onderhoudsarm), waarvan de beglazing voorzien is van dubbelglas (HR++). De binnenzijde wordt modern, strak en glad afgewerkt aan de hand van deels Fermacell platen en deels gipsplaten (wanden). Het plafond is voorzien van Vellingdelen (wit gegrond). Het volledige dak bestaat uit mat zwarte Aluzink felsdelen met daaronder akoestische folie, OSB-beplating, 120 mm. minerale wol en Rabatdelen vanaf de nok tot aan de goot. Het dak wordt afgewerkt met een aluminium zetwerk. De Zwarte Zwaan heeft ook een verdieping / vide die te bereiken is door middel van een klassieke trap. De gehele woning is aan te passen aan je wensen en heeft een totale oppervlakte van 120 m2. Dit model dient als inspiratie, dus het model is compleet naar eigen wensen wijzigbaar.
Zwarte Zwaan
- Maatwerk woning
- Ontwerp op maat
- Duurzame toepassingen
- Vergunningsaanvragen
Informeer bij ons naar alle mogelijke energiezuinige toepassingen voor een nieuwbouw woning en realiseer binnen de kortste keren je eigen houtskeletwoning. De totale oppervlakte van de woning, zoals hiernaast getoond, bedraagt +/- 120 m2 (13×6 + 5.5 x 7.5 meter).
Prijs op aanvraag
Maatwerk projecten | Bulko is een maatwerkbedrijf, wat betekent dat dit model vrij te wijzigen en aan te passen is naar je eigen wensen. Onderstaand schrijven geeft een beeld van het gerealiseerde project bij de klant en wat de mogelijkheden vanuit Bulko zijn. Doe inspiratie op en ga eens samen met onze adviseur sparren over de vele (duurzame) mogelijkheden. Ook energieneutrale en energiezuinige voorzieningen kunnen wij leveren! |
---|---|
Fundering | – Geïsoleerde betonvloer RC-waarde 3.5 |
Wanden | – Regelwerk 38×120 mm. |
Gevelbekleding | Thermowood Vuren is afkomstig uit duurzaam beheerde bossen in Scandinavië. Thermohout heeft een thermische behandeling ondergaan, waardoor de duurzaamheid verhoogd is tot duurzaamheidsklasse 2, vergelijkbaar met Teak, Cedar, Bangkirai, enz. Tevens worden enkele belangrijke eigenschappen aan het hout toegevoegd door de thermische behandeling, zoals de verhoging van de weerstand tegen houtrot en schimmels. |
Ramen & deuren | – Hardhouten kozijnen (onderhoudsarm, antraciet gegrond): |
Dak | – 120 mm. minerale wol |
Installatie | – Steektrap |